درباره ما

موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا


همکاران و مدیران ما دررشد و توسعه حال خوب آریا
 • خانم ناهید قنبریها

  دانشجوی دکتری روانشناسی

 • بهروز کهریزی

  کارشناسی ارشد نرم افزار

 • روح اله عباسی

  کارشناس ارشد نرم افزار

 • مختار تیموری

  کارشناس ارشد مدیریت

حریم خصوصی و قوانین

بیانیه حریم شخصی پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند. با استفاده از پایگاه اینترنتی پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید.
جمع‌آوری اطلاعات شخصی
شما پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ای‌میل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شما ـ را گردآوری می‌کند. هم‌چنین پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا اطلاعات جمعیت‌شناختی ناشناس، که مختص به شما نیست، (مانند کد پستی، سن، جنسیت، ترجیحات، علائق و ...) را نیز گردآوری میکند.
هم‌چنین اطلاعاتی درباره سخت‌افزار و نرم‌افزار رایانه شما به‌صورت خودکار توسط پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا جمع‌آوری می‌شود. این اطلاعات ممکن است شامل موارد زیر باشد: آدرس آی‌پی، نوع مرورگر، نام دامنه، زمان دسترسی و آدرس وبسایت‌های ارجاع‌دهنده. این اطلاعات توسط پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته می‌شود.
لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.
پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا نسبت به بیانیه حریم خصوصی و هم‌چنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.
استفاده از اطلاعات شخصی شما
پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر محصولات و خدمات در دست‌رس در پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا و وابستگان‌ش استفاده می‌کند. هم‌چنین پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.
پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا فهرست مشتریان‌ش را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد. ممکن است پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا گاهی به سود یک شریک کاری خارجی (خارج از اینترنت) درباره یک پیشنهاد ویژه‌ای که ممکن است مورد علاقه شما باشد، با شما تماس بگیرد. در این موارد، اطلاعات خاص هویتی و شخصی شما (شامل آدرس ای‌میل، نام، آدرس و شماره تلفن) به شخص ثالث منتقل نمی‌شود. بعلاوه، ممکن است پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا داده‌هایی را با شرکای قابل اعتماد در میان بگذارد تا به ما در راستای اجرای تحلیل‌های آماری، و فرستادن ایمیل یا کارت پستال به شما، فراهم کردن ساپورت مشتریان یا هماهنگی ارائه خدمات، کمک کنند. تمامی این اشخاص ثالث نسبت به استفاده از اطلاعات شخصی شما منع شده‌اند مگر آن‌که از این اطلاعات به منظور فراهم کردن خدماتی برای پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا استفاده کنند؛ هم‌چنین از آن‌ها خواسته می‌شود تا محرمانه بودن اطلاعات شما را رعایت کنند.
پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.
پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا سایت‌ها و صفحاتی که مشتریان‌مان از طریق پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا مشاهده می‌کنند را ردگیری می‌کند تا مشخص کند که کدام یک از خدمات پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا پرطرف‌دارتر است. این داده‌ها به منظور ارائه محتوای سفارشی و تبلیغات از طریق پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا به مشتریانی که رفتارشان نشان‌گر علاقه آن‌ها به برخی زمینه‌های خاص است، استفاده می‌شود.
پایگاه اینترنتی پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا اطلاعات، بدون اعلان قبلی، شخصی شما را افشا خواهد کرد تنها اگر توسط مراجع قانونی چنین چیزی خواسته شده باشد یا با اطمینان معتقد باشد این فعل لازم است تا: 1) با فرایندهای قانونی‌ای که توسط پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا و سایت مورد پذیرش است، هم‌راهی داشته باشد؛ 2) از حق و دارایی‌ پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا حفاظت و دفاع کند؛ و 3) در شرایط بحرانی، به منظور حفظ امنیت کاربران خود و یا عموم مردم، رفتار کند.
استفاده از کوکی‌ها
پایگاه اینترنتی پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.
یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا رجیستر کرده باشید، یک کوکی به پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های قبض‌ها یا آدرس‌های پست دریایی. هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.
شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.
امنیت اطلاعات شخصی شما
پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدناشده، حفاظت می‌کند. پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدناشده محافظت می‌کند . هنگامی که اطلاعات شما (مانند شماره حساب کارت اعتباری) به سایتی دیگر منتقل میشود، با استفاده از کدسازی ـ مانند پروتکل SSL ـ محافظت می‌شود.
تغییرات دراین بیانیه
پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های مشتریان و شرکت به‌روزرسانی کند. پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا مطلع شوید.
اطلاعات تماس
پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا کامنت‌های شما ناظر به این بیانه حریم خصوصی را گرامی می‌دارد. اگر معتقدید پایگاه اینترنتی موسسه روانشناسی رشد و توسعه حال خوب آریا به این بیانه وفادار نمانده، لطفا از طریق آدرس info@metaravan.com با ما تماس بگیرید. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مشکل را پیدا کرده و تا حد امکان رفع کنیم.

قوانین و مقررات

توافق میان کاربر و پایگاه اینترنتی رشد و توسعه حال خوب آریا

 

پایگاه اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا شامل صفحات اینترنتی متعددی است که توسط گروه رشد و توسعه حال خوب آریا اداره می‌شود.

پایگاه اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا در خدمت شماست مشروط بر این ‌که شما قواعد، شرایط و تذکرات یادشده در این‌ جا را بدون حک و اصلاح بپذیرید. استفاده شما از پایگاه اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا شامل موافقت شما با تمامی این قواعد، شرایط و تذکرات است.

 

اصلاح شرایط استفاده

گروه رشد و توسعه حال خوب آریا حق تغییر قواعد، شرایط و تذکراتی که طبق آن‌ها پایگاه اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا خدمت‌رسانی می‌کند را محفوظ می‌دارد؛ تغییراتی که شامل مسئولیت‌های مرتبط با استفاده پایگاه‌ اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا است و البته به این موارد محدود نیست.

لینک به سایت‌ ثالث

پایگاه اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا ممکن است شامل لینک‌هایی به سایر سایت‌ها باشد (تحت عنوان «سایت‌های لینک‌شده»). سایت‌های لینک‌شده تحت کنترل گروه رشد و توسعه حال خوب آریا نیستند و گروه رشد و توسعه حال خوب آریا مسئول محتوای هیچ یک از سایت‌های لینک‌شده نیست؛ اعم از لینک‌های موجود در سایت‌های لینک‌شده، یا تغییرات و به‌روز‌رسانی‌های سایت‌های لینک‌شده. گروه رشد و توسعه حال خوب آریا مسئولیتی در قبال درآمدزایی اینترنتی یا هرگونه انتقال دریافت‌شده توسط سایت‌های لینک‌شده ندارد. گروه رشد و توسعه حال خوب آریا تنها به‌منظور تسهیل امر، این لینک‌ها را برای شما فراهم می‌کند و ثبت لینک‌ها در سایت به‌منزله تایید آن سایت یا تایید امور مرتبط با گردانندگان آن‌ها توسط گروه رشد و توسعه حال خوب آریا نیست.

ممنوعیت استفاده غیرقانونی

به‌عنوان یکی ازشرایط استفاده شما از پایگاه اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا، شما به گروه رشد و توسعه حال خوب آریا ضمانت می‌دهید که پایگاه اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا را به منظور کاربردهای غیرقانونی یا منع‌شده توسط قواعد، شرایط و تذکرات به کار نخواهید برد. شما مجاز نخواهید بود که پایگاه اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا را در مسیری که ممکن است منجر به تخریب، از کار افتادن، بالا رفتن ترافیک بیش از حد یا آسیب‌رسانی به پایگاه اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا شود و یا با استفاده دیگر اعضا از پایگاه اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا تداخل داشته باشد، به کار ببرید. شما مجاز به دست‌یابی یا تلاش برای دست‌یابی به مطالب و اطلاعات از طریق مسیرهایی که عمدا از جانب پایگاه اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا برای چنین امری تعبیه نشده، نیستید.

سلب مسئولیت

اطلاعات، نرم‌افزار، تولیدات، و خدماتی که در پایگاه اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا موجود یا قابل دسترسی است ممکن است شامل اشکالات لبی و تایپی باشد. در این باب، تغییرات به‌طور دوره‌ای افزوده خواهد شد. گروه رشد و توسعه حال خوب آریا و/یا پشتیبانان آن ممکن است به‌سازی‌ها و/یا تغییراتی در پایگاه اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا در هر زمانی ایجاد کنند. پیش‌نهادهای دریافت‌شده از طریق پایگاه اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا نمی‌بایست در تصمیمات مالی، حقوقی، درمانی و شخصی مورد اتکا قرار گیرند و لازم است به منظور دریافت پیش‌نهادهای خاص و متناسب با وضعیت خود، با افراد متخصص و مناسب مشورت کنید.

گروه رشد و توسعه حال خوب آریا و/یا پشتیبانان آن هیچ گونه اظهاری پیرامون مناسب بودن، قابل اعتماد بودن، بهنگام بودن و دقت اطلاعات، نرم‌افزارها، محصولات، خدمات و تصاویر مرتبط ِ موجود در پایگاه اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا برای هرگونه کاربردی نخواهند داشت. تا حد نهایی مجاز شناخته‌شده توسط قوانین اعمال‌شده، تمامی اطلاعات، نرم‌افزارها، محصولات، خدمات و تصاویر مرتبط «به‌عنوان آن‌چه هست» و بدون هیچ نوع تضمینی مهیا شده‌اند. گروه رشد و توسعه حال خوب آریا و/یا پشتیبانان آن در این‌جا تمامی ضمانت‌های مربوط به این اطلاعات، نرم‌افزارها، محصولات، خدمات و تصاویر مربوطه (شامل تمام ضمانت‌های ضمنی مربوط به خرید و فروش، تناسب با یک مقصود خاص، عنوان و نفی نقض قوانین) را سلب می‌کند.

تا حد نهایی مجاز شناخته‌شده توسط قوانین اعمال‌شده، در هیچ واقعه‌ای گروه رشد و توسعه حال خوب آریا و/یا پشتیبانان آن برای تخریب‌های مهم، خاص، تصادفی، تنبیهی، مستقیم یا غیرمستقیم یا هرگونه تخریبی (شامل ـ بدون حصر موارد ـ تخریب به شکل از دست دادن کاربری، اطلاعات یا منافع به شکلی که ناشی از استفاده یا اجرای پایگاه اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا باشد یا ناشی از تاخیر یا ناتوانی در کاربری پایگاه اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا یا خدمات مرتبط یا عدم موفقیت در ارائه سرویس باشد؛ یا برای هر اطلاعات، نرم‌افزار، محصولات، خدمات و تصاویر مربوطه‌ای که از طریق پایگاه‌ اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا به دست آمده است) یا ناشی از استفاده از پایگاه اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا باشد، چه بر پایه قرارداد، شبه‌جرم، غفلت باشد و چه در سایر موارد، حتی اگر گروه رشد و توسعه حال خوب آریا یا پشتیبانان آن نسبت به امکان تخریب هشدار داده شده باشند. از آن‌جا که برخی ایالات/دادگاه‌ها اجازه انحصار و تحدید مسئولیت مربوط به تخریب‌های اتفاقی یا مهم را نمی‌دهند، تحدید یادشده ممکن است برای شما کارآمد نباشد. اگر شما نسبت به هر بخشی از پایگاه اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا یا هر پاره از این شرایط استفاده، احساس نارضایتی دارید، تنها راه چاره شما این است که به کارگیری پایگاه اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا را متوقف کنید.

اطلاعات تماس : info@metaravan.com

فسخ/تحدید دست‌رسی

گروه رشد و توسعه حال خوب آریا به صلاح‌دید خود حق فسخ دسترسی شما به پایگاه اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا و خدمات مرتبط یا هر بخش وابسته به آن را در هر زمانی ـ بدون اعلان قبلی ـ برای خود محفوظ می‌دارد. عمومی تا حد نهایی‌ای که توسط قانون مجاز شمرده شده است، این توافق‌نامه توسط قانون جرئم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران کنترل می‌شود و شما در این‌جا نسبت به این‌که در نزاع‌های برآمده و مرتبط با استفاده از پایگاه اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا به حوزه دادرسی دادگاه‌ها در سان متئو کانتی، کالیفرنیا، آمریکا مراجعه شود، اعلام رضایت می‌کنید. استفاده از پایگاه اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا در هر حوزه قضایی که به مواد یادشده در این متن (شامل ـ بدون حصر موارد ـ همین بند) تاثیر نمی‌دهد، تاییدناشده است. شما موافقت می‌کند که به موجب توافق حاصله در استفاده از پایگاه اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا، هیچ‌گونه معامله مشترک، هم‌کاری، استخدام یا رابطه نمایندگی بین شما و گروه رشد و توسعه حال خوب آریا وجود ندارد. اجرای این توافق‌نامه از جانب گروه رشد و توسعه حال خوب آریا موقوف است به قوانین موجود و فرایند‌های قانونی و هیچ بند موجود در این توافق‌نامه ابطال‌کننده حق گروه رشد و توسعه حال خوب آریا برای برآورده کردن درخواست‌های اجبار قانونی، دادگاهی و دولتی و یا الزامات مرتبط با استفاده شما از پایگاه اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا و یا اطلاعات مرتبط با آن استفاده که توسط گروه رشد و توسعه حال خوب آریا فراهم‌ یا گردآوری شده، نیست. اگر مشخص شد که بخشی از این توافق‌نامه (مثل سلب ضمانت‌ها یا تحدید مسئولیت‌ها) غیرمعتبر است یا با قوانین اعمال‌شدنی در تعارض است، ماده غیرقابل اجرا و غیرمعتبر، توسط یک ماده معتبر و قابل‌اجرا که بیش‌ترین هماهنگی با ماده اصلی را دارد، لغو می‌شود و بقیه توافق‌نامه نافذ باقی خواهد ماند. به جز مواردی که در این‌جا مشخص شده، این توافق‌نامه تمام توافقات میان کاربرد و گروه رشد و توسعه حال خوب آریا مرتبط با پایگاه اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا را شامل می‌شود و تمام توافقات هم‌زمان یا قبلی مرتبط با این پایگاه ـ اعم از الکترونیکی، شفاهی و کتبی ـ میان کاربر و گروه رشد و توسعه حال خوب آریا را ملغی می‌کند. یک نسخه‌ چاپ‌شده از این توافق‌نامه و تمام تذکرات بیان‌شده در قالب الکترونیکی، در اقدامات اداری و حقوقی مرتبط با این توافق‌نامه به همان شیوه‌ای مورد قبول خواهد بود که سایر مدارک کسب و کار به‌صورت چاپ‌شده تولید و نگه‌داری می‌شوند. این یک اظهار صریح خطاب به طرفین است که این توافق‌نامه و تمام مدارک مرتبط با آن، به زبان انگلیسی تنظیم شده است.

کپی‌رایت و تذکرات مرتبط به علامت تجاری:

تمام محتوای پایگاه اینترنتی گروه رشد و توسعه حال خوب آریا «کپی‌رایت» توسط گروه رشد و توسعه حال خوب آریا و/یا پشتیبانان آن است. تمامی حقوق محفوظ است.

علائم تجاری

نام‌های شرکت‌های واقعی و هم‌چنین محصولاتی که در این‌جا ذکر شد، ممکن است جزو علائم تجاری مربوط به صاحبان‌شان باشد. شرکت‌ها، سازمان‌ها، محصولات، افراد و وقایع تصویر‌شده در این‌جا خیالی هستند و هیچ ارتباطی با شرکت‌، سازمان، محصول، فرد یا واقعه‌ای حقیقی موردنظر نبوده و قابل استنتاج نیست.

تمام حقوقی که صریحا اعطا نشده، محفوظ است.

درباره ما


نزدیک هستیم ، آشنا شویم

گروه رشد و توسعه حال خوب آریا
گروه رشد و توسعه حال خوب آریا برگزار کننده کارگاههای تخصصی روانشناسی و مشاوره های تخصصی روانشناسی با شعار سلامت روح و حال خوب فعالیت خود را انجام میدهد.

شبکه های اجتماعی


گروه رشد و توسعه حال خوب آریا در تلگرام گروه رشد و توسعه حال خوب آریا در تلگرام

گروه رشد و توسعه حال خوب آریا در اینستاگرام گروه رشد و توسعه حال خوب آریا در اینستاگرام

ارتباط با ما

دفتر مرکزی : تهران- خیابان کارگر شمالی- نرسیده به تقاطع جلال آل احمد- پلاک 1857-طبقه 2- واحد 2

تلفن : 88967946-021

دفتر مشاوره : تهران- بلوار کشاورز- خیابان فلسطین- خیابان ایتالیا- ابتدای خیابان سرپرست- پلاک 31- طبقه 5- واحد 11

تلفن : 88967946-021

فکس : 88967946-021

ایمیل: info@metaravan.com

logo-samandehi

گروه رشد و توسعه حال خوب آریا :: 2012-2016 :: کلیه حقوق این وب سایت متعلق به  شرکت فناور گستر روبینا  میباشد.